Решение № 3 от 25.04.2019 г. по гр. д. № 768/2018 г.

Влезте в профила си, за да не виждате рекламите

Анотация

Въпрос
Дължат ли се направените от един от съделителите разноски за подобрения в съсобствения имот, ако при извършване на делбата този имот е поставен в негов дял? (на осн. чл. 280, ал. 1, т. 3 ГПК)
За правомощията на въззивната инстанция в случаите на допуснато от първоинстанционния съд нарушение на съдопроизводствените правила във връзка с определяне на предмета на делото. (на осн. чл. 280, ал. 1, т. 1 ГПК)

Достъпно за логнати потребители и абонати

За да прочетете този съдебен акт трябва да сте влезли в профила си или да се регистрирате безплатно. Можете да го направите тук.

или

Влезте в профила си, за да не виждате рекламите