Приложима ли е разпоредбата на чл. 40 ЗЗД към законното представителство?

0

Приложима ли е разпоредбата на чл. 40 ЗЗД към договори, сключени от дружество с ограничена отговорност чрез управителя му?

Въпросът е поставен за разглеждане с Определение № 324 от 30.05.2019 г. по т. д. № 1991/2018 г., докладвано от съдия Светла Чорбаджиева.

Промени статуса на публикуван
{"cart_token":"","hash":"","cart_data":""}