Решение № 242 от 11.09.2013 г. по гр. д. № 65/2011 г.

Влезте в профила си, за да не виждате рекламите

Анотация

Въпрос

Възможно ли е договора за продажба да не е породил вещно правен ефект и въпреки това да е действителен?

Какво имущество се включва в наследствената маса и обхваща ли имотите, с които наследодателя се е разпоредил приживе?

Дължи ли се възнаграждение за вещо лице ако страната е освободена от внасянето на такси и разноски по реда на чл. 63, ал. 1, б. б ГПК /отм./?

Достъпно за логнати потребители и абонати

За да прочетете този съдебен акт трябва да сте влезли в профила си или да се регистрирате безплатно. Можете да го направите тук.

или

Влезте в профила си, за да не виждате рекламите