Решение № 202 от 11.05.2011 г. по гр. д. № 388/2010 г.

Влезте в профила си, за да не виждате рекламите

Класификация

  • Вид съдебен акт: Решения по чл. 290 ГПК
  • Колегия/Отделение: Гражданска колегия
  • Допълнителен селективен критерий:

Анотация

Въпрос

Възможно ли е едва с исковата молба ищеца да се позове на оригинерно придобиване на имота в хипотезата на чл. 79, ал. 1 ЗС?

Подлежи ли на отмяна нотариален акт, издаден в нарушение на чл. 467 ГПК /отм./ и какво въздействие оказва върху нотариалното производство липсата на искане за неговото започване?

Отговор
Достъпно за нашите абонати.

Благодарим ви, че четете "Българското прецедентно право"!

За да достъпите пълния текст на съдебния акт е необходимо да влезете в профила си и да имате закупен абонамент.

или

Вижте абонаментните планове

Влезте в профила си, за да не виждате рекламите