Решение № 80 от 01.06.2017 г. по гр. д. № 3812 / 2016 г.

    Влезте в профила си, за да не виждате рекламите

    Анотация

    Въпрос
    Длъжен ли е съдът да обсъди всички доказателства и доводи на страните, съгласно чл. 235, ал. 2 ГПК; 2.Кога трябва да е придобито имуществото- през време на продължителна раздяла или след наличието на продължителна раздяла, за да изключи фактическа раздяла съвместния принос по чл. 21 СК? Следва ли фактическата раздяла да е прекъснала търговските отношения между съпрузите, за да изключи съвместния принос по чл. 21 СК?

    Достъпно за логнати потребители и абонати

    За да прочетете този съдебен акт трябва да сте влезли в профила си или да се регистрирате безплатно. Можете да го направите тук.

    или

    Влезте в профила си, за да не виждате рекламите