Решение № 76 от 10.02.2011 г. по гр. д. № 648/2010 г.

    Влезте в профила си, за да не виждате рекламите

    Анотация

    Въпрос
    Преклудира ли се правото на ответника да прави конкретни възражения по съществото на спора след изтичане на срока за отговор на исковата молба ? Ограничено ли е правото за свободно договаряне по смисъла на чл. 9 ЗЗД в случай, че договорката не противоречи на конкретна повелителна норма на закона ?

    Достъпно за логнати потребители и абонати

    За да прочетете този съдебен акт трябва да сте влезли в профила си или да се регистрирате безплатно. Можете да го направите тук.

    или

    Влезте в профила си, за да не виждате рекламите