Решение № 12 от 24.01.2012 г. по гр. д. № 1819/2010 г.

    Влезте в профила си, за да не виждате рекламите

    Анотация

    Въпрос
    Подлежи ли на съдебен контрол преценката на работодателя за професионалните качества на служителя? Относно приложението на чл. 328, ал.1, т.3 КТ – следва ли решението за уволнение на служители поради намаляването на работата да бъде обективирано в специално решение на работодателя.

    Достъпно за логнати потребители и абонати

    За да прочетете този съдебен акт трябва да сте влезли в профила си или да се регистрирате безплатно. Можете да го направите тук.

    или

    Влезте в профила си, за да не виждате рекламите