Решение № 764/2010 от 19.01.2011 г. по гр. д. № 1645/2009 г.

    Влезте в профила си, за да не виждате рекламите

    Анотация

    Въпрос
    Какво следва да се разбира по законовия термин “указание” по смисъла на чл.260, т.3 ГПК ? Как следва да процедира въззивният съд съгласно разпоредбата на чл.269 ГПК, в случай, че в жалбата са указани пороците на първоинстанционното решение, но същите не са подробно мотивирани, т.е. чл.269 ГПК дава ли възможност на въззивния съд да не преценява изцяло правилността на първоинстанционното решение в обжалваната му част след като не са указани пороците на същото решение или тези пороци според последния съд не са в достатъчна степен мотивирани. ?

    Достъпно за логнати потребители и абонати

    За да прочетете този съдебен акт трябва да сте влезли в профила си или да се регистрирате безплатно. Можете да го направите тук.

    или

    Влезте в профила си, за да не виждате рекламите