Определение №583/20.07.2010 по дело №506/2010

Влезте в профила си, за да не виждате рекламите

Анотация

Въпрос

Може ли цесионер, който е банка и на когото друг правен субект е прехвърлил свое вземане срещу кредитополучател по договор за банков кредит, да получи заповед за незабавно изпълнение по чл. 417 т. 2 ГПК въз основа на този договор за банков кредит и извлечение от счетоводните книги на банката?

Може ли по заявление за издаване на заповед за незабавно изпълнение на основание чл. 417 т. 2 ГПК, съдът да издаде заповед за изпълнение на основание чл. 410 ГПК?

Достъпно за логнати потребители и абонати

За да прочетете този съдебен акт трябва да сте влезли в профила си или да се регистрирате безплатно. Можете да го направите тук.

или