Определение №428/03.06.2020 по дело №2451/2019

Влезте в профила си, за да не виждате рекламите

Анотация

Въпрос

Представлява ли евентуалното неплащане на цената по договор за покупко-продажба основание за прогласяване нищожността на сделката?

Продажбата на недвижим имот на занижена цена/респ.на цена по данъчна оценка, представлява ли основание за нищожност по смисъла на чл. 26, ал. 1, предл. трето ЗЗД?

Достъпно за логнати потребители и абонати

За да прочетете този съдебен акт трябва да сте влезли в профила си или да се регистрирате безплатно. Можете да го направите тук.

или