Решение №197/19.10.2017 по дело №60238/2016

Влезте в профила си, за да не виждате рекламите

Анотация

Въпрос

Може ли заключението на вещото лице да почива на предположения? (по чл. 280, ал. 1, т. 2 ГПК)

Може ли чрез свидетелски показания да се установяват обстоятелства по делото, в т.ч. травматични увреждания и последици за здравето на пострадало лице, имащи значение за определянето на размера на застрахователното обезщетение, за установяването на които се изискват специални знания из областта на науката, изкуството, занаятите и др.? (по чл. 280, ал. 1, т. 3 ГПК)

Достъпно за логнати потребители и абонати

За да прочетете този съдебен акт трябва да сте влезли в профила си или да се регистрирате безплатно. Можете да го направите тук.

или