Решение № 122/06.11.2019 по дело №1830/2018

Влезте в профила си, за да не виждате рекламите

Анотация

Въпрос

За характера на решенията на общото събрание на етажната собственост /по чл. 280, ал. 1, т. 1, предл. последно ГПК/

Приложима ли е по отношение на решенията на ОС на етажната собственост разпоредбата на чл. 25 ЗЗД като отлагателното условие под което е взето решението на ОС етажната собственост е възникването на етажната собственост? /по чл. 280, ал. 1, т. 3 ГПК/

Достъпно за логнати потребители и абонати

За да прочетете този съдебен акт трябва да сте влезли в профила си или да се регистрирате безплатно. Можете да го направите тук.

или