Определение №113/10.07.2020 по дело №1438/2020

Влезте в профила си, за да не виждате рекламите

Анотация

Въпрос

Нужно ли е изрично в съобщението за връчване на книжа, призовкарят да отбелязва на коя дата и в колко часа е посетил адресата, за да се приеме, че ако не е открил търсеното лице е приложима фикцията на чл. 41, ал.2 ГПК?

Следва ли призовкарят при връчване на съобщението да отбележи посещения са срок повече от един месец, за да се приложи фикцията на чл. 41, ал.2 ГПК?

Достъпно за логнати потребители и абонати

За да прочетете този съдебен акт трябва да сте влезли в профила си или да се регистрирате безплатно. Можете да го направите тук.

или